Neden Biz

KURUMSAL / Neden Biz

Neden Biz?

Çünkü;

İnşaat sektörünün hız ve önem kazandığı ülkemizde her geçen gün yeni yaşam alanları, yeni yollar, yeni köprüler ve tüneller inşa ediliyor. Hızlı rekabet koşullarında inşaat sektörüne hizmet vermek isteyen siz değerli müşterilerimize kaliteli, çağdaş ve sağlam inşaatlar yapmak için  ihtiyaç duyduğunuz ekipmanı ve desteği sağlıyoruz.

Satışların %60’ı, inşaat işinin bel kemiğini oluşturan beton santralleri üzerinden gerçekleştiriliyor. Sizlere 7/24 (santralin çalışmaması durumları hariç) beton bitimlerinde santral ve makinalarınıza servis hizmeti veriyoruz. Bu nedenle bakım ve üretim için gereken zaman ve maliyetlerinizden tasarruf sağlarken,  her seviyede ihtiyacınızın karşılanması için pratik ve efektif çözümler sunuyor, maksimum  verime kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tüm yedek parça ve teknik servis hizmetlerini de üstlenen SBY Makina, bakım, onarım revizyon işlemlerinde de siz değerli müşterilerinin yanında. Birlikte çalıştığımız firmalara periyodik anlaşmalı bakım hizmeti de sunuyor, gelişen ve değişen Türkiye'de sizlerle birlikte el ele, omuz omuza ilerliyoruz.

REFERANSLARIMIZ