Hakkımızda

KURUMSAL / Hakkımızda

1990 yılından itibaren makine bakım, onarım alanında çalışan SALİM KAZIK tarafından 2013 yılında SBY Makina Bakım Onarım San. Ve Tic. Ltd. Şti adını alarak kurulan firmamız, kuruluş yılından itibaren hazır beton santralleri  ihtiyaçları  doğrultusunda  bakım, onarım ve  yedek parça hizmetleri üzerinde analizler yaparak, beton santralleri üzerinde yoğunlaşmıştır.

Firmamız sabit ve mobil beton santralleri tesislerinin ihtiyaca göre geliştirilmesi, bakım, onarım ve yedek parça temini dışında; anahtar teslimi kurulmaları konusunda da  faaliyet göstermeye başlamıştır. Firmamız hazır beton firmalarının önemli çözüm ortakları haline gelmiş olup, servis ağımız ve yedek parça hizmetimiz 7/24 devam etmektedir.

SBY Makina  olarak hedeflerimiz arasında;  faaliyet ve ürünlerimizi bölge ve ülke çapına ulaştırmak, alt yapımızı daha da güçlendirmek ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve verimli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımıza hız vermekteyiz. Yedek parça ve servis konusunda bölge çapında verilmekte olan hizmetler de kalitemiz en önemli başarılarımızdandır.

REFERANSLARIMIZ